logo

Konsultacja dietetyczna50 zł
Wizyta kontrolna/kolejna konsultacja20 zł
Dieta tygodniowa
(możliwość dłuższego stosowania)
100 zł
Dieta dwutygodniowa150 zł
Analiza składu ciała/pomiar kontrolny10 zł
Prelekcja, wykład, pogadanka 70 zł/1 godz.

- Konsultacja dietetyczna: wizyta, na której przeprowadzany jest pomiar składu ciała, wywiad żywieniowy, analiza dotychczasowego sposobu żywienia z korygowaniem błędów dietetycznych. Klient otrzymuje dokładne wskazówki jak zmienić dotychczasową dietę, plan żywienia oraz przepisy. Pierwsza konsultacja trwa ok. 1 godz. Przed planowaną wizytą można sporządzać dziennik żywieniowy, zapisując wszystkie spożyte posiłki i produkty wraz z godzinami ich konsumpcji.

- Dieta: indywidualnie opracowany jadłospis na każdy dzień tygodnia z uwzględnieniem stanu zdrowia, trybu pracy, aktywności fizycznej. Dieta zawiera przepisy do potraw i wskazania co do pór spożywania posiłków. Każdą dietę można powtórzyć, np. dietę tygodniową przez dwa tygodnie, dwutygodniową przez cztery tygodnie.

- Analiza składu ciała: pomiar wraz z interpretacją wyników wykonywany na wadze elektronicznej, który pokazuje masę ciała, zawartość tłuszczu, wody i mięśni z podziałem na segmenty ciała. Pomiar jest wykonywany na gołe stopy: analiza

Zapraszamy również do zakupu bonów upominkowych na dowolne usługi. Zamawianie pod numerem telefonu: 507 690 174 lub osobiście.


logo

Honorujemy Kartę Zielonogórskiego Biegacza i ZGrani Zielonogórzanie 50+

Karta Zielongórskiego Biegacza Zgrani Zielonogórzanie 50+


© Poradnia dietetyczna Sportina 2015